Menu

Opis produktu AIS dom

AIS dom to produkt, który służy do dostarczania treści i wykonywania zadań. Można używać go na kilka sposobów: z aplikacji mobilnej dostępnej na platformie Android; z aplikacji w przeglądarce internetowej dostępnej lokalnie w Twojej sieci; za pomocą dedykowanego pilota radiowego oraz za pomocą komend głosowych. Można też automatyzować sterowanie tak, żeby zdarzenia przy odpowiednich warunkach same uruchamiały zdefiniowane akcje w Twoim domu. Chcemy, żeby nasz produkt był łatwy w obsłudze również dla osób mających problemy ze wzrokiem oraz dla osób starszych. Przykładowo, żeby włączyć radio RMF wystarczy nacisnąć i przytrzymać mikrofon (w pilocie lub aplikacji), a następnie powiedzieć: "Włącz radio RMF".

AIS dom jest wyjątkowym produktem różniącym się od podobnych rozwiązań opracowywanych przez ogromne korporacje. Mikrofon jest włączony tylko wtedy, gdy trzymasz wciśnięty przycisk mikrofonu. Gdy go puszczasz- mikrofon jest automatycznie wyłączany a to, co powiedziałeś jest przetwarzane i wykonywana jest powiązana z poleceniem akcja (włączenie światła, muzyki, sterowanie roletami, podlewanie trawnika, sprawdzenie pogody, wiadomości, wyszukiwanie informacji w internecie itd.). AIS dom potrafi sterować ponad tysiącem urządzeń automatyki domowej i robi to lokalnie, czyli bez wysyłania danych do serwisów zdalnych. Takie działanie odbiega od ogólnego trendu, który zaczyna panować na rynku, i jest ono z naszej strony zamierzone. Szanujemy prywatność użytkowników naszego produktu. Szanujemy też wolność każdego do dowolnego używania, dostosowywania i udoskonalania tego otwartego produktu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, sugestie lub komentarze, napisz do nas na adres: [[email protected]](mailto:[email protected]).

Komentarze

"Pomysł rewelacja"

— Piotr W.

“Nie podsłuchuje nas:)"

— Arek T.

“Mogę powiedzieć 'YouTube Czesław Niemen' i już mi puszcza, za darmo, bez czekania i bez reklam, super!"

— Zofia R.

“W końcu nasz produkt”

— Mariusz K.

Platforma automatyki domowej bazuje na projekcie Home Assistant, który ma 1155 komponentów. To naprawdę dużo, co tydzień pojawiają się nowe integracje - niesamowite jak rozwija się temat automatyki domowej.”

— Andrzej R. (współtwórca projektu)

“To jest mój ulubiony asystent domowy ;) używam / testuje od ponad roku :)”

— Rysiek S. (tester w projekcie)